Praktické

Toulava spouští regionální eshop - uspořádá virtuální adventní trhy

I když většina adventních trhů letos nebude, nemusí být příznivci regionálních výrobků z turistické oblasti Toulava smutní. Toulava totiž spustila eshop regionálních výrobků a zážitků, který najdete na adrese www.toulava.cz/eshop. Cílem je v době koronaviru podpořit právě drobné výrobce z regionu, se kterými Toulava dlouhodobě spolupracuje a mají značku Toulava - regionální produkt. Všechny výrobky tak jsou originály a ručně vyráběné.
 
Najdete tu tak třeba keramiku z Bechyně, Tábora, či Sedlce-Prčice, šperky ze Sedlčan, háčkované dekorace ze Soběslavi, či Stádlce, nebo svíčky z Malšic, ale i fotoobrazy Petra Mareše.
 
Virtuální adventní trhy
 
Nechybí ani klasické adventní zboží, jako jsou adventní věnce, nebo ozdoby. A právě proto, že klasické adventní trhy nejsou, uspořádá Toulava letos trhy virtuální.
 
"Otevřením eshopu spouštíme virtuální adventní trh. Na našich sociálních sítích potom budou moci lidé během adventu navštívit virtuálně jednotlivé "stánky" - tedy naše výrobce. Počínaje 1. adventní nedělí totiž vždy jednoho z nich a jeho zboží podrobně představíme na facebooku - a lidé budou mít v komentářích možnost na cokoli se výrobce zeptat. Rádi bychom touto formou trochu lidem vykompenzovali, že klasické trhy letos nebudou a zároveň dali výrobcům možnost podobně jako na trhu představit své zboží," říká produktový manažer Toulavy Jan Sochor.
 
V eshopu navíc nenajdete jenom regionální výrobky. Exkluzivně Toulava na advent nabídne velké fotoobrazy z výstav fotografa Petra Mareše, které zachycují krajinu Táborska, Bechyňska, Milevska i Sedlčanska. Pořídit si půjde i jeho fotoknihu Toulava, nebo suvenýry jako jsou trička ke Stezce Lužnice. Poslední kategorií je potom sekce poukazů na zážitky.